Wydawnictwo Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci.
Przypomnij hasło Przypomnij hasło
Zarejestruj się Zarejestruj się
Pełna oferta książekPobierz najnowszy katalog
RuchDPD
Dotpay

Aktualności

10.10.2013
Teczki edukacyjne znowu w sprzedażyTeczka 3-latka. Zestaw edukacyjny dla przedszkolaka

 

„Teczka 3-latka” zawiera 4 książeczki: 1. zeszyt z ciekawymi zadaniami edukacyjnymi (Wesoły świat malucha) 2. edukacyjny quiz z naklejkami (Przedszkole pod Muchomorem 3 lata) 3. malowanki wodne – po zwilżeniu czarno-białe obrazki zyskują kolory (Wesołe zwierzaki) 4. Moja pierwsza malowanka. Naklejki i zakładki gratis! „Teczka 3-latka” to sposób na rozwijającą zabawę i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

Teczka 4-latka. Zestaw edukacyjny dla przedszkolaka

 

„Teczka 4-latka” zawiera: - zeszyt do nauki liczenia, rysowania prostych szlaczków i kształtów (Małe przedszkole) - książkę edukacyjną z ciekawymi zadaniami i naklejkami (4 latek- książeczka torebeczka) - malowanki wodne – po zwilżeniu czarno-białe obrazki zyskują kolory (Malowanki wodne) , Pierwsze kroki w nauce pisania (Akademia przedszkolaka- wyrazy) - Naklejki i zakładki gratis! „Teczka 4-latka” to sposób na rozwijającą zabawę i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

Teczka 5-latka. Zestaw edukacyjny dla przedszkolaka

 

„Teczka 5-latka” zawiera: - zeszyt do nauki liczenia z arkuszem naklejek z cyframi (Liczę i koloruję 5-6 lat) - quiz z ciekawymi zadaniami edukacyjnymi z naklejkami (Lokomotywa 5 latka) - zeszyt do nauki pisania prostych wyrazów i rysowania szlaczków (Literki dla smyka), Książeczka edukacyjna z naklejkami *( Przedszkole pod Muchomorem 5 lat - Naklejki i zakładki gratis! „Teczka 5-latka” to sposób na rozwijającą zabawę i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

Teczka 6-latka. Zestaw edukacyjny dla przedszkolaka

 

„Teczka 6-latka” zawiera: - ćwiczenia do nauki liczenia na zmywalnym papierze (Uczę się cyferek) - książkę edukacyjną z różnymi zadaniami i naklejkami (Klub sześciolatka) - zeszyt z prostymi zadaniami i nauką pisania (Lubię literki 6 lat) - Urozmaicone i ciekawe łamigłówki (Akademia przedszkolaka- Quiz przedszkolaka)- Naklejki i zakładki gratis! „Teczka 6-latka” to sposób na rozwijającą zabawę i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

Zaczynam się uczyć 6-7 lat

 

Pakiet „Zaczynam się uczyć. Zestaw książek edukacyjnych 6-7 lat” zawiera 4 książki: 1. „Przedszkolak uczy się pisać 6-7 lat” – kolorowy zestaw ćwiczeń z naklejkami do nauki pisania2. „Liczę i koloruję” – zeszyt edukacyjny z naklejkami do nauki liczenia 3. „Lubię cyferki 7 lat” – barwna książeczka z naklejkami do nauki liczenia w zakresie 20 4. „Akademia przedszkolaka- przedszkolak poznaje literki i cyferki 6-7 lat”– zbiór edukacyjnych łamigłówek do nauki i zabawy „Zaczynam się uczyć” to sprawdzone książki do nauki i zabawy dla dziecka z „zerówki” i klasy I. Naklejki i zakładki gratis!

 

Zapraszamy do składania zamówień.

Cena teczki 14,90 zł

[ wstecz ]
... jest pusty, zapraszamy na zakupy.
 
ABECADŁO - marzec 2018

ABECADŁO - marzec 2018

 Abecadło nr 3/2018 Witamy w marcowym, wiosennym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem „Marzec w oknie”. Następnie Zuzia i Leon... więcej »

Akademia Malucha - marzec 2018

Akademia Malucha - marzec 2018

Akademia Malucha nr 3/2018   W aktualnym numerze: • A psik! – wiersz do wspólnego czytania  • Przygoda zajączka Antosia, czyli historyjka...

Newsletter
Aby otrzymywać informacje - nowości wydawnicze, promocje książkowe wydawnictwa dla dzieci, podaj adres:
 
TEATR DUETCzytanie globalne
Wydawnictwo Aksjomat
Książki dla dzieci
ul. Lindego 7 C, 30-148 Kraków
tel. | fax 12 633-70-22; 292-75-54
e-mail: marketing@aksjomat.com
Edukacyjne książeczki dla dzieci:
czasopisma, kolorowanki wodne, malowanki, dyktanda, nauka ortografii,
nauka czytania i pisania.
Dobre książeczki dla przedszkolaków.
...