Wydawnictwo Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci.
Przypomnij hasło Przypomnij hasło
Zarejestruj się Zarejestruj się
Pełna oferta książekPobierz najnowszy katalog
RuchDPD
Dotpay

Klub księżniczki i modelki » Małe księżniczki (R)

Sortuj według: tytułurosnąco, ceny
Wyniki 1 - 0 spośród 6
Seria: 

Klub małej księżniczki

Zosia tym różni się od przeciętnego 6-latka, że jest księżniczką i mieszka w pałacu. Poza tym ma te same zainteresowania i tak samo spędza czas, jak wszystkie dzieci w jej wieku. Ma przyjaciół, z którymi codziennie uczy się czegoś nowego. Zosia zaprasza do swojego klubu, w którym jest miejsce na zabawę i naukę przy rozwiązywaniu wielu ciekawych zadań. Zapraszamy!
Seria: 

Księżniczki

Seria edukacyjnych książeczek z naklejkami dla dziewczynek w wieku przedszkolnym to spotkanie z małymi księżniczkami, które – tak jak dziewczynki w ich wieku – lubią spotykać się i bawić w gronie przyjaciół. Razem opiekują się zwierzętami, dobierają stosowne do pogody stroje, urządzają przyjęcia, a także rysują, uczą się liczyć i poznają otaczający je świat. Ciekawe zadania z wykorzystaniem naklejek oraz maski do samodzielnego wycięcia są dodatkowym atutem tej serii.
Seria: 

Magiczny świat

Przeznaczony dla dziewczynek „Magiczny świat ” to wyjątkowy album z naklejkami – zadania rozwijające spostrzegawczość i zdolności manualne przeplatają się w nim z barwną opowieścią o życiu jak z baśni.Te ćwiczenia z wyobraźni dopełniają piękne ilustracje i fotografie oraz bogaty zestaw naklejek. Całym rodzinom polecamy grę planszową, przy której czas zatrzyma się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Seria: 

Mała księżniczka

Zapraszamy do wspólnej zabawy z "Małą księżniczką". Bohaterka tej serii książeczek, jak każda dziewczynka, uwielbia stroje, tańce oraz zabawy z pieskiem i kotkami. Choć jest księżniczką, musi wykonywać swoje obowiązki i dbać o prządek. Często także potrzebuje pomocy. Zadaniem dzieci, uzpełniających książeczkę, jest rozwiązać zagadki, narysować drogę w labiryncie, wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i spostrzegawczością w szukaniu różnic między obrazkami.
Seria: 

W świecie małej księżniczki

Seria czterech książek z łamigłówkami dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. Małe królewny znajdą tu kolorowanki i ćwiczenia w rysowaniu, które rozwijają wyobraźnię oraz sprawność manualną. W książeczkach znajdują się również łamigłówki: łączenie punktów, z których powstanie obrazek, szukanie różnic między rysunkami, łączenie w pary pasujących do siebie elementów, rysowanie dróg w labiryntach oraz ćwiczenia kształcące umiejętność logicznego myślenia. Tematyka zadań (księżniczki, kucyki, elfy, piękne balowe stroje) spotka się z dużym zainteresowaniem małych czytelniczek. Dodatkowym atutem serii są kolorowe naklejki i korony małej księżniczki do samodzielnego wykonania.

Brak oczekiwanych pozycji.
... jest pusty, zapraszamy na zakupy.
 
Popularne w tym dziale
Księżniczka Różyczka
W świecie małej księżniczki. Zeszyt 1
Klub małej księżniczki 1
Zabawy małej księżniczki. Marietta
Magiczny świat księżniczki
W świecie małej księżniczki. Zeszyt 3
Księżniczka Blanka
Klub małej księżniczki 2
Księżniczka Wiktoria
Magiczny świat wróżki
Newsletter
Aby otrzymywać informacje - nowości wydawnicze, promocje książkowe wydawnictwa dla dzieci, podaj adres:
 
TEATR DUETCzytanie globalne

Księżniczka Różyczka

W świecie małej księżniczki. Zeszyt 1

Klub małej księżniczki 1

Zabawy małej księżniczki. Marietta

Magiczny świat księżniczki

W świecie małej księżniczki. Zeszyt 3

Księżniczka Blanka

Klub małej księżniczki 2

Księżniczka Wiktoria

Magiczny świat wróżki

Wydawnictwo Aksjomat
Książki dla dzieci
ul. Lindego 7 C, 30-148 Kraków
tel. | fax 12 633-70-22; 292-75-54
e-mail: marketing@aksjomat.com
Edukacyjne książeczki dla dzieci:
czasopisma, kolorowanki wodne, malowanki, dyktanda, nauka ortografii,
nauka czytania i pisania.
Dobre książeczki dla przedszkolaków.
...