Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

zwierzatka_na_lace_ksiazeczka_kapielowa.jpg

Renata Lorenc prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Renata Lorenc Firma Wydawnicza "Aksjomat" w Krakowie informuje, że wprowadzona do obrotu zabawka - Książeczka do kąpieli "Zwierzątka na łące", ISBN 978-83-8106-651-8, EAN 9788381066518, nie spełnia wymagań dla zabawek określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na stwierdzenie w zabawce zawartości fosforanu trisfżchloro-l-metyloetylu) (TCPP) oraz zawartość fosforanu tris(2-chloro-1-( chlorometylo )etylu) (TDCP) w ilości przekraczającej dopuszczalną ilość, co dla użytkowników stwarza poważne ryzyko spowodowania szkodliwego działania na organizm człowieka. Powyższe ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów