Szanowni Państwo,

proponujemy ROCZNĄ prenumeratę „Abecadła” i "Akademii Malucha". Prenumerata ZAWSZE rozpoczyna się od numeru kolejnego, następującego po miesiącu w którym złożono zamówienie. W czasopiśmie obowiązuje roczny cykl wprowadzania liter i cyfr oraz innych tematów dotyczących np. świąt, zmian w przyrodzie i pór roku. Roczna prenumerata obejmuje więc całość wprowadzonego materiału, niezależnie od momentu zamówienia.

Cena jednego egzemplarza w prenumeracie krajowej wynosi 5,40 zł. Koszty przesyłki ponosi wydawnictwo. 

Cena jednego egzemplarza w prenumeracie poza Polską, ale w Europie: 13 zł za 1 egzemplarz; poza granicami Europy: 16 zł za 1 egzemplarz. W cenę wliczone są koszty przesyłki. 

Prenumerata dla szkół i przedszkoli.

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą korzystać z „Abecadła” i/lub "Akademi Malucha" w pracy z grupą. Aby skorzystać z tej oferty, należy zamówić co najmniej 10 egzemplarzy jednego numeru na jeden adres. Do 10 zamówionych egzemplarzy pisma dodajemy jeden bezpłatny – dla nauczyciela lub opiekuna. 

W razie wątpliwości lub zapytań dotyczących prenumeraty prosimy o kontakt mailowy: marketing@aksjomat.com lub telefoniczny: +48 12 633 70 22, +48 12 292 75 54. 

Czasopisma dla dzieci

Zobacz ofertę