Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - maj 2017

13,00 zł
2000-05/17

Opis

Rok wydania:
2017
Przedział wiekowy:
4 - 7 lat
Cena w prenumeracie:
5,40 zł
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

„Abecadło” 5/2017

W majowym „Abecadle” króluje wiosna i majówka. Wierszem „List ze słońcem i kropelką deszczu ” przypominamy o Dniu Matki, a Leon w swoich notatkach (s. 1) pisze również o innych majowych świętach. Na tych, którzy uczą się czytać, czeka komiks  (s. 2) oraz słowniczek wyrażeń i powiedzeń (s. 3). Będziecie mogli również przeczytać opowiadanie o sprzątaniu parku, w którym wzięły udział przedszkolaki (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek I i J (s. 6-7), poznacie liczby 9 i 10 (s. 14-15) oraz angielskie nazwy mieszkańców łąki (s. 17). Dowiecie się również, jak wygląda życie na łące (s. 12-13) oraz poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). W kąciku kulinarnym znajdziecie przepis na zdrowy zielony koktajl (s. 18-19) oraz zaśpiewacie z nami piosenkę o mamie (s. 16). Nie zabraknie też pomysłu na laurkę dla mamy z okazji jej święta (s. 10-11). Na wielbicieli gier czeka gra planszowa (s.12-13). Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Redakcja
oraz Zuzia i Leon