Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - grudzień 2017

13,00 zł
2000-12/17

Opis

Rok wydania:
2017
Przedział wiekowy:
4 - 7 lat
Format:
A4, s. 24 + wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
Stron:
24
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w grudniowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem „Wierszowrony”. Następnie Zuzia i Leon przypominają wszystkie ważne grudniowe daty i święta, a w tym miesiącu jest ich naprawdę dużo. Sprawdźcie sami! Na tych, którzy uczą się czytać, czeka komiks  (s. 2) oraz słowniczek wyrażeń i powiedzeń (s. 3). Będziecie mogli również przeczytać opowiadanie o tym, jak Tornado i paczka kolędowali w nowoczesnym stylu, i co z tego wynikło (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek Y i Z (s. 6-7), poznacie liczbę 20 (s. 14-15) oraz nowe angielskie słówka (s. 17). Dowiecie się również, jakie są polskie tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem (s. 10-11), zagracie w świąteczną grę planszową (s. 12-13) i będziecie mogli zaśpiewać kolędę  (s. 16). W kąciku kulinarnym znajdziecie przepis na pyszne pierniczki (s. 18-19) oraz poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). Nie zabraknie też pomysłu na grudniową ozdobę – bożonarodzeniową szopkę (s. 20-21). Na wielbicieli łamigłówek czeka kilka zadań (s. 8-9). Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Redakcja
oraz Zuzia i Leon