Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - kwiecień 2018

13,00 zł
2000-04/18

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4 - 7 lat
Format:
A4, s. 24 + wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
Stron:
24
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Kwietniowe „Abecadło” otwieramy primaaprilisowym wierszem: „Niecodzienne wiadomości”.
Na stronie z ważnymi datami przypominamy o Wielkanocy, Międzynarodowym Dniu Książki dla Dzieci oraz Międzynarodowym Dniu Ziemi.
Zachęcamy do zabawy w czytanie (strony: 2–3) i polecamy spotkanie z przedszkolakami z opowiadania B. Michalca „Licytacja”.
Na stronach 8–11 spotkanie z literami K i M oraz cyframi 7 i 8.
„Wyszukiwanka” na rozkładówce tym razem wiosenna.
W dziale łamigłówek to co najlepsze: historyjki obrazkowe, labirynt, krzyżówka, łączenie punktów, a na s. 18 rymowane zagadki.
Lew Leon zabierze was na wycieczkę do Londynu (s. 19).
Małym kuchcikom polecamy przepis na marchewkowe babeczki z kremem.
Warto też przygotować pracę plastyczną pt. „Mój ulubiony bohater książkowy” i wysłać ją na adres redakcji.
Pozdrawiamy wiosennie
Zuzia i Leon