Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - maj 2018

13,00 zł
2000-05/18

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4 - 7 lat
Format:
A4, s. 24 + wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
Stron:
24
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w majowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem „Bukiet dla mamy”. Następnie Zuzia i Leon przypominają wszystkie ważne majowe daty, a w tym miesiącu jest ich kilka. Sprawdźcie sami! Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie  (s. 2) oraz historyjka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również przeczytać opowiadanie o wycieczce przedszkolaków do jednostki straży pożarnej (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek D i I (s. 8-9), poznacie cyfry 9 i 10 (s. 10-11) oraz nowe angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również pomysł na ciekawą zabawę (s. 7) i będziecie mogli narysować szlaczkowego ślimaka (s. 6). Mali detektywi poszukają literki D na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość (s. 12-13). W kąciku kulinarnym znajdziecie przepis na pyszny deser z owocami (s. 20-21) oraz poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). Na wielbicieli zagadek (s. 18) i łamigłówek  (s. 14-17) czeka wiele ciekawych zadań (s. 8-9). Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Redakcja
oraz Zuzia i Leon