Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - czerwiec 2018

13,00 zł
2000-06/18

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4 - 7 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w czerwcowym numerze „Abecadła”, który otwiera wiersz „Tato”. Znajdziecie w nim również słowa piosenki „Przyjaciel tata” (s. 18), bo właśnie w czerwcu tatusiowie mają swoje święto. O tym dniu, a także święcie wszystkich dzieci i początku lata przypominają Zuzia i Leon (s. 1). Wszystkich, którzy uczą się czytać, zapraszamy do zabawy w czytanie (s. 2), samodzielnego albo wspólnego z dorosłym przeczytania historyjki z obrazkami (s. 3) oraz opowiadania o zabawie przedszkolaków w konne wyścigi (s. 4-5). W czerwcowym „Abecadle” będziecie mieć okazję poćwiczyć pisanie literek W oraz Y (s. 8-9), a także cyferek 11 i 12 (s. 10-11), sprawdzić swoją spostrzegawczość szukając wskazanych fragmentów obrazka (s. 12-13) oraz literki Y w całym numerze. Znajdziecie łamigłówki (s. 14-17), propozycję rozwijającej zabawy (s. 7) oraz odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). Na stronie 19 poznacie angielskie nazwy naczyń kuchennych i sztućców, a korzystając z przepisu w kąciku kulinarnym (s. 20-21) możecie przygotować smaczną przekąskę – francuskie zawijańce. Rozwiązując quiz numeru (s. 25) sprawdzicie, czego tym razem nauczyliście się z „Abecadłem”, a uczestnicząc w naszych konkursach – plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24) – będziecie mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

PRZYJACIEL TATA

Pliki do pobrania (4.8M)

PRZYJACIEL TATA -nuty

Pliki do pobrania (34.57k)