Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - lipiec 2018

13,00 zł
2000-07/18

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4 - 7 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w lipcowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem „Letnie pociągi”. Następnie Leon przypomina wszystkie ważne informacje związane z wakacjami. Koniecznie musicie je zapamiętać! Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz historyjka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również przeczytać opowiadanie o przygodzie w parku i świeżo malowanej ławce (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek B i G (s. 8-9), poznacie liczby 13 i 14 (s. 10-11) oraz nowe angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również pomysł na ciekawą zabawę (s. 7) i będziecie mogli narysować szlaczki i pokolorować łódkę (s. 6). Mali detektywi poszukają literki B na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość (s. 12-13). Mały naukowiec zaprasza na ciekawe doświadczenie (s. 20-21), a na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli zagadek (s. 18) i łamigłówek  (s. 14-17) czeka wiele ciekawych zadań (s. 8-9). Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Redakcja
oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło