Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - październik 2018

13,00 zł
2000-10/18

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w numerze październikowym „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem dla pani przedszkolanki. Dlaczego? Na pewno wszystkie dzieci wiedzą – bo w październiku nauczyciele mają swoje święto. W kalendarium Leon przypomina również inne ważne październikowe daty (s. 1). Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz historyjka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę misia Bartusia (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek N i F (s. 8-9), poznacie liczbę 18 (s. 10-11) oraz nowe angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również pomysł na ciekawą zabawę (s. 7) i będziecie mogli narysować wesołe szlaczki (s. 6). Mali detektywi poszukają literki N na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). W kąciku kulinarnym znajdziecie przepis na domowe zapiekanki (s. 20-21), a na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17), a wszystkich lubiących zagadki słowne zapraszamy na s. 18. Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Redakcja oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło