Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - styczeń 2019

13,00 zł
2000-01/19

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w styczniowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem o zabawie na śniegu. Mamy nadzieję, że zima dopisze i sypnie śniegiem. A jak nie? Nie martwcie się – styczeń obfituje w święta i nie będzie czasu na nudę. Po pierwsze – mamy karnawał, po drugie – babcia i dziadek obchodzą w styczniu swoje święta. Leon przypomina daty (s. 1). Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę zajączka Antosia (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek A i O (s. 8-9), poznacie cyfry 1 i 2 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również pomysł na ciekawą zabawę (s. 7) i będziecie mogli narysować wesołe szlaczki (s. 6). Mali detektywi poszukają karnawałowej maski na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). W kąciku „Zrób to sam” znajdziecie pomysł na laurkę dla babci i dziadka (s. 20-21), a na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17), a wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy na s. 18 – jest tam piękna piosenka o babci i dziadku. Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

Piosenka "BABCIU, DZIADKU KOCHAM WAS"

słowa: G. Wasilewicz
muzyka: J.Toruń-Czernek
wykonawcy: Zosia Bruska, Hania Bruska

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

BABCIU, DZIADKU KOCHAM WAS

Pliki do pobrania (5.08M)

BABCIU DZIADKU KOCHAM WAS NUTY

Pliki do pobrania (36.87k)