Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - sierpień 2019

13,00 zł
2000-08/19

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

„Abecadło” 8/2019 Witamy w sierpniowym, wakacyjnym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem „Chleb”. Tak, tak – drugi miesiąc wakacji to czas żniw. Przeczytajcie notatki Leona, a poznacie gatunki zbóż i inne ciekawostki związane z wakacjami. Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę jeżyka Maciusia (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek P i W (s. 8-9), poznacie liczby 15 i 16 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również pomysł na ciekawą zabawę (s. 7) i będziecie mogli rysować szlaczki po liniach przerywanych (s. 6). Mali detektywi poszukają kłosów na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). W kąciku kulinarnym (s. 20-21) czeka na was pomysł na pyszny deser bezowo-owocowy. Na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17), a wszystkich lubiących odgadywać zagadki zapraszamy na s. 18. Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie całorocznym (s. 24).

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło