Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - wrzesień 2019

6,90 zł
2000-09/19

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

„Abecadło” 9/2019

Witamy w numerze wrześniowym „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem „Bujając w letnich obłokach”. Wakacje już za nami, ale to nic – wypoczęci z uśmiechem wracamy do przedszkola. Przeczytajcie notatki Leona, a poznacie ważne wrześniowe daty. Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę myszki Amelki (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek B i Ł (s. 8-9), poznacie liczbę 17 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również pomysł na ciekawą zabawę (s. 7) i będziecie mogli rysować szlaczki po liniach przerywanych (s. 6). Mali detektywi poszukają kasztanów na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). Fizyka dla smyka (s. 20-21) zaprasza na proste doświadczenia i wyjaśnia zjawiska zaobserwowane w trakcie ich przeprowadzania. Na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17), a wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy na s. 18. Quiz numeru pozwoli sprawdzić, czego nauczyliście się na kartach „Abecadła”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja

oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

PORADY-ZASADY zapis nutowy

Pliki do pobrania (41.36k)

PORADY-ZASADY

G. Wasilewicz, J. Toruń-Czernek

Pliki do pobrania (7.04M)