Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - styczeń 2020

6,90 zł
2000-01/20

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

„Abecadło” 1/2020

Witamy w styczniowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem o babci i dziadku, bo w tym miesiącu nasi dziadkowie mają swoje święta! Pamiętajcie o nich! A co jeszcze ważnego mamy w styczniu? Oczywiście karnawał, czyli bale i zabawy w pięknych strojach. Zuzia i Leon nie mogą się już doczekać. Co jeszcze ciekawego w styczniowym „Abecadle”? Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę wiewiórki Agatki (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek A i O (s. 8-9), poznacie cyfry 1 i 2 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również wzór, jak w prosty sposób narysować lewka (s. 7) i będziecie mogli przygotować rękę do nauki pisania, rysując szlaczki (s. 6). Mali detektywi poszukają śnieżynki na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). W kąciku „Zrób to sam” znajdziecie pomysł na laurkę dla babci i dziadka (s. 20-21), a na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17), a wszystkich lubiących zgadywanki, zapraszamy na s. 18, na „Zgaduj-zgadulę”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja

oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło