Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - marzec 2020

6,90 zł
2000-03/20

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Drodzy Czytelnicy „Abecadła”,

w związki z ogłoszonym stanem pandemii pozostajemy w domach i ograniczamy wyjścia, np. na pocztę. W odpowiedzi na zapytania, jak w takiej sytuacji brać udział w konkursie plastycznym, informujemy:

pracę plastyczną na zadany w „Abecadle” temat można sfotografować lub zeskanować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: Konkurs plastyczny – marzec.

W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko oraz wiek dziecka + adres.

Taka forma wysyłki będzie możliwa również w kolejnych miesiącach, aż do odwołania zagrożenia koronawirusem.

„Abecadło” 3/2020

Witamy w marcowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem o marcu – to nietypowy miesiąc, prawda? Leon przypomina o ważnych marcowych datach – w tym miesiącu przywitamy wiosnę! Koniecznie przeczytajcie i zapamiętajcie. Co jeszcze ciekawego w marcowym „Abecadle”? Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę jeżyka Maciusia (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie literek D i M (s. 8-9), poznacie cyfry 5 i 6 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 19). Znajdziecie również wzór, jak w prosty sposób narysować niedźwiedzia (s. 7) i będziecie mogli przygotować rękę do nauki pisania, rysując szlaczki (s. 6). Mali detektywi poszukają rysunku jaskółki na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). W kąciku „Fizyka dla smyka” dowiecie się, jak przeprowadzić ciekawe doświadczenie (s. 20-21), a na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17), a wszystkich lubiących zagadki słowne zapraszamy na s. 18 do działu „Zgaduj-zgadula”. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja

oraz Zuzia i Leon

Recenzja Abecadło