Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - styczeń 2021

7,99 zł
2000-01/21

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

„Abecadło” 1/2021

Witamy w styczniowym numerze „Abecadła” i życzymy naszych Czytelnikom dużo zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku. Rozpoczynamy wierszem dla babci i dziadka – przyda się w dniu ich święta. Koniecznie przeczytajcie. Może niektórym z Was uda się go zapamiętać i wyrecytować? Co jeszcze w tym numerze „Abecadła”? Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę misia Bartusia (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter A i M (s. 8-9), poznacie liczy 1 i 2 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie również pomysł na upominek dla babci i dziadka (s. 21-22) oraz kolorowankę, w której musicie dorysować karnawałowe nakrycia głowy(s. 6-7). Mali detektywi poszukają żółtych baloników na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). Na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania, a na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). Uczcie i bawcie się z nami!

Do zobaczenia na stronach „Abecadła”!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja

oraz Zuzia i Leon

PS Ze względu na pandemię koronawirusa prace na konkurs plastyczny można sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło