Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - sierpień 2021

7,99 zł
2000-08/21

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w sierpniowym, wakacyjnym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem o żniwach. W tym numerze dowiecie się, co to żniwa i jakie zboża najczęściej uprawia się w Polsce. Leon przypomina o wakacyjnych pocztówkach – warto je wysłać z miejsca wypoczynku do rodziny i znajomych. Kto nie potrafi jeszcze pisać, może coś narysować. Co jeszcze w tym numerze „Abecadła”? Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również poznać przygodę misia Bartusia (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter J i N (s. 8-9), poznacie liczby 15 i 16 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie również dorysowywankę-kolorowankę (s. 6-7). Mali detektywi poszukają kłosów zbóż na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). W kąciku kulinarnym znajdziecie pomysł na letnie koktajle (s. 20-21), a na s. 22 poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). Uczcie i bawcie się z nami!

Do zobaczenia na stronach „Abecadła”!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Ze względu na pandemię koronawirusa prace na konkurs plastyczny można sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło