Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - wrzesień 2021

7,99 zł
2000-09/21

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Już wrzesień... Wypoczęci po wakacjach wracamy do przedszkola i witamy nową porę roku – jesień. Przy każdej okazji, a szczególnie podczas wycieczki do lasu albo parku, prowadzimy obserwacje zmieniającej się przyrody. Poza tym, jak zawsze z „Abecadłem”, uczymy się czytać, poznajemy litery – tym razem B i H – oraz liczymy – w tym miesiącu do 17. Na jesiennym spacerze Leon zgubił parasol. Trzeba mu pomóc odszukać zgubę. Na stronach z językiem angielskim poznajemy nazwy pojazdów, a w dziale „Zrób to sam” dowiadujemy się, jak zrobić pudełko na wakacyjne skarby. W tym numerze znalazły się również ciekawostki ze świata zwierząt, rozwijające łamigłówki oraz konkurs plastyczny. Do zobaczenia na stronach „Abecadła”!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Ze względu na pandemię koronawirusa prace na konkurs plastyczny można sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło