Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - styczeń 2022

7,99 zł
2000-01/22

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w styczniowym „Abecadła” i rozpoczynamy wierszem dla babci. Tak, tak – w tym miesiącu babcie i dziadkowie mają swoje święta. Pamiętajcie o laurce i gorącym uścisku dla kochanej babci i kochanego dziadka. Dowiecie się również, jakie inne ważne daty obchodzimy w styczniu. Co jeszcze w tym numerze „Abecadła”? Na tych, którzy uczą się czytać, czeka zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Będziecie mogli również dowiedzieć się, co pewnego razu wydarzyło się na leśnej polanie i porozmawiać o tym, co to jest złość i jak sobie z nią radzić (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter A i M (s. 8-9), poznacie liczby 1 i 2 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie również szlaczki (s. 6) oraz kolorowankę (s. 7). Mali detektywi poszukają czapki na stronach „Abecadła” oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość i logiczne myślenie (s. 12-13). Dowiecie cię również, co to jest ekologia (s. 20) oraz będziecie mogli zaśpiewać zimową piosenkę (s. 21), a na s. 22 zapraszamy do poszerzenia wiedzy w kąciku „Dobrze wiedzieć”. Na wielbicieli łamigłówek czeka wiele ciekawych zadań (s. 14-17). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). Uczcie i bawcie się z nami!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Ze względu na pandemię koronawirusa prace na konkurs plastyczny można sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

Zła zima

Pliki do pobrania (3.44M)