Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - październik 2022

9,99 zł
2000-10/22

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Witamy w październikowym numerze „Abecadła”! Rozpoczynamy wierszem „W złotym parku”. Jesień rozgościła się już na dobre, co widać w parkach, sadach, ogrodach. Czy lubicie jesienne barwy i dary jesieni? Ciekawe, które najbardziej… Co w tym numerze „Abecadła”? Jak zwykle Leon przypomina ważne październikowe daty – koniecznie sprawdźcie. Dla tych, którzy uczą się czytać, jest zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Dowiecie się również, czy misiowi udało się wreszcie zasnąć (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter G i Z (s. 8-9), poznacie liczbę 18 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie szlaczki (s. 6) oraz kolorowankę (s. 7). Mali detektywi poszukają na stronach „Abecadła” wiewiórki oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość w dziale „Bystre oko” (s. 12-13). Dowiecie się również, jak dbać o jakość powietrza (s. 20) oraz jakim instrumentem jest saksofon (s. 21). Zaśpiewacie z nami piosenkę „Jadą, jadą misie” (s. 21) i poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). Poza tym, jak zawsze, łamigłówki (s. 14-17) i quiz numeru (s. 25). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). Uczcie i bawcie się z nami!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Prace na konkurs plastyczny można wysłać pocztą na adres: Wydawnictwo AKSJOMAT, ul. Lindego 7 C, 30-148 Kraków lub sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

Jadą, jadą misie

Pliki do pobrania (3.04M)