Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - grudzień 2022

9,99 zł
2000-12/22

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Abecadło nr 12/2022 Witamy w grudniowym numerze „Abecadła” i rozpoczynamy świąteczno-zimowym wierszem „Grudzień”. Na ten miesiąc czekają z utęsknieniem chyba wszystkie dzieci na świecie i odliczają dni do spotkania z Mikołajem. Ale grudzień to nie tylko święta i mikołajki – ten miesiąc obfituje w wiele ważnych świąt i dat. Koniecznie sprawdźcie. Co jeszcze w tym numerze „Abecadła”? Dla tych, którzy uczą się czytać, jest zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Dowiecie się również, czy bóbr Franek naprawdę zdecydował się na przeprowadzkę (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter H i F (s. 8-9), poznacie liczbę 20 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie szlaczki (s. 6) oraz kolorowankę (s. 7). Mali detektywi poszukają na stronach „Abecadła” prezentu oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość w dziale „Bystre oko” (s. 12-13). Dowiecie się również, jak możecie dbać o środowisko (s. 20) oraz jakim instrumentem są kastaniety (s. 21). Zaśpiewacie z nami piosenkę „Gore gwiazda” (s. 21) i poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). Poza tym, jak zawsze, łamigłówki (s. 14-17) i quiz numeru (s. 25). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24) Uwaga! Do 10 stycznia czekamy na zgłoszenia wszystkich uczestników konkursu całorocznego! Pamiętajcie o podaniu dokładnego adresu i nru telefonu do jednego z rodziców. Uczcie i bawcie się z nami!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Prace na konkurs plastyczny można wysłać pocztą na adres: Wydawnictwo AKSJOMAT, ul. Lindego 7 C, 30-148 Kraków lub sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

GORE GWIAZDA

GORE-GWIAZDA

Pliki do pobrania (7.85M)