Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • -40%
Rumiankowa SamNieWiemIle |Książka dzieci |Edukacja
  • Rumiankowa SamNieWiemIle |Książka dzieci |Edukacja

Rumiankowa SamNieWiemIle

22,00 zł
13,20 zł Zniżka 40%
1293

Opis

Rok wydania:
2011
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
twarda
Format:
19x24 cm
ISBN:
978-83-7713-230-2
EAN:
9788377132302
Stron:
48
Ilość
Dostępny

Na samym, samiusieńkim końcu ulicy Rumiankowej stał mały, biały domek z zielonym dachem i wesoło pomalowanymi okiennicami. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że dawno temu, kiedy budowane były domy przy tej ulicy, ktoś zapomniał nadać mu numer. Był więc ogromny budynek przy Rumiankowej 1, różowy przy Rumiankowej 2, dwa połączone ze sobą przy Rumiankowej 3 i 4 – i na tym koniec. Kiedy ktoś chciał wysłać list do mieszkańców białego domku, pisał po prostu: Rumiankowa SamNiewWiemIle i listonosz od razu wiedział, gdzie taką przesyłkę dostarczyć. Rodzina, która mieszkała na końcu ulicy Rumiankowej, również byłaby zupełnie zwyczajna, gdyby nie gadający pies i jego pan, który rozumiał mowę zwierząt…

Książka "Rumiankowa SamNieWiemIle" to ciepła i pełna humoru opowieść, która zainteresuje zarówno przedszkolaki, jak i nieco starsze dzieci. Najmłodsi chętnie posłuchają historii czytanej przez rodziców i obejrzą piękne kolorowe ilustracje. Dzieci, które potrafią już czytać, dzięki wciągającej opowieści podzielonej na krótkie rozdziały będą miały okazję podszkolić swoje umiejętności i miło spędzą czas na lekturze.

Przeczytaj recenzję: ksiazeczkinaszejtrojeczki.blogspot.com/2014/02/rumiankowa-samniewiemile.html

Zobacz także