Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • -20%

Jestem kreską. Pobaw się ze mną! Oprawa twarda.

14,99 zł
11,99 zł Zniżka 20%
2534

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
twarda
Format:
23 cm x 23 cm
ISBN:
978-83-8106-334-0
EAN:
9788381063340
Stron:
48
Autor:
Anna Jankowska
Ilość
Dostępny

Do interaktywnej zabawy wcale nie jest potrzebna elektronika. Autorka - doświadczony pedagog - opracowała książkę-zabawkę. Dziecko znajduje w niej bohatera - zwykłą kreskę, która sporo potrafi i ma wiele pomysłów. Maluch może z nią skakać, bawić się, krzyczeć, zgadywać, wymyślać, dmuchać...

Książka rozwija spostrzegawczość i koncentrację dziecka, usprawnia koordynację oko-ręka, uwrażliwia na kolory i wyzwala kreatywność.

Ta książka łączy zabawę z nauką i rozbudza wyobraźnię każdego dziecka.

Recenzja filmowa autorki ksiazki Jestem Kreską

Przeczytaj recenzję na miastodzieci.pl

Recenzja Mamy Filipka

Recencja "Jestem kreską"

Recnenzja

Zobacz także