Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • -20%

Odkrycie Limeryki, czyli zbiór dobrze umiejscowionych wierszydeł dla dzieci. Oprawa twarda

14,99 zł
11,99 zł Zniżka 20%
2533

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
twarda
Format:
23 cm x 23 cm
ISBN:
978-83-8106-333-3
EAN:
9788381063333
Stron:
60
Autor:
Bogusław Michalec
Ilość
Dostępny

Co to będzie? Co to będzie? Będzie niczym nieskrępowane przemieszczanie się między najodleglejszymi punktami na mapie świata - jak to w limerykach. Będzie humor - wyzierający niby ciekawski sąsiad zza płotków kolejnych wersów - jak to w limerykach. Będzie limerycznie i chimerycznie, a na dodatek zoologicznie. Słowem - istne szaleństwo, w którym autor wyszaleje się autorsko, ilustrator ilustratorsko, a czytelnicy czytelniczo - jak to w limerykach. 

Przeczytaj recenzję Miastodzieci.pl

Recenzcja

Zobacz także