Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Hania wciąż się złości. Edukacyjne baśnie dla przedszkolaków

7,99 zł
2883

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
19 x 22 cm, s. 24, ilustracje barwne, uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8106-631-0
EAN:
9788381066310
Stron:
24
Wydanie:
pierwsze
Ilość
Dostępny

Złość, jak się okazuje, szkodzi nie tylko piękności, ale fatalnie działa również na wzrost. Jeśli Hania nie zmieni swojego zachowania, wkrótce stanie się taka malutka, że od całkowitego zniknięcia będzie dzielić ją jedynie krok! Czy uda jej się zapanować nad emocjami i wrócić do dawnej postaci?

Trzymajmy za nią kciuki i wyciągnijmy wnioski z tej pouczającej opowieści!

Zobacz także