Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Przedszkolak poznaje przyrodę. Zwierzęta i rośliny Polski. Oprawa miękka

24,99 zł
3397

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
22,5 x 27 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-181-9
EAN:
9788382131819
Stron:
48
Opracowanie:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

Książka „Przedszkolak poznaje przyrodę” ułatwi dzieciom poznawanie świata, a dorosłym objaśnianie zjawisk przyrodniczych oraz prezentację roślin i zwierząt, które żyją obok nas.

Co wyróżnia tę publikację? Przede wszystkim ilustracje wiernie prezentujące gatunki polskiej flory i fauny oraz prosto sformułowane ciekawostki przyrodnicze. Tematyka rozdziałów, to między innymi: zmienność pór roku, przystosowanie zwierząt i roślin do różnych środowisk, współistnienie zwierząt i ludzi.

„Przedszkolak poznaje przyrodę” to książka, która uwrażliwia na piękno świata, rozbudza dziecięcą ciekawość i zachęca do proekologicznej postawy. Przyda się na wycieczce, w domu, w przedszkolu i w szkole.