Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • -10%

Malowanki i zgadywanki. Przedszkolak rysuje i rozwiązuje zadania

19,90 zł
17,91 zł Zniżka 10%
1797

Opis

Rok wydania:
2015
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4, 48 kart, ilustracje barwne, spirala, kartonowa podkładka i rączka
ISBN:
978-83-7713-752-9
EAN:
9788377137529
Stron:
48
Ilość
Dostępny

Zbiór 48 zadań pogrupowanych w 6 działach:

1) Połącz punkty,

2) Nauka rysowania – etapy powstawania obrazka,

3) Malowanki bajkowe,

4) Kolorowanki według wzoru,

5) Dorysowywanie brakujących elementów,

6) Szlaczki, czyli przygotowanie do nauki pisania.

Książka przeznaczona jest do samodzielnej pracy dziecka, brak poleceń. Na tylnej okładce pokazane są znaczki przypisane do każdego działu. Dziecko zapoznaje  się z nimi i już wie, o co chodzi w zadaniach w poszczególnych działach – pracuje więc samodzielnie. Ciekawe, ładnie zilustrowane i urozmaicone zadania o tematyce interesującej dla dziecka spełniają oczekiwania czytelnika szukającego ciekawych zadań rysunkowych. Dołączone grube „plecy” (tektura 1,5 – 2 mm) pozwalają pracować z książką w dowolnym miejscu, spirala ułatwia przewracanie kart i korzystanie z książki.

Zobacz także