Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Baw się z nami naklejkami od 5 lat. Łamigłówki dla przedszkolaka

5,99 zł
2227

Opis

Rok wydania:
2017
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; s. 16 + wkładka z naklejkami; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-050-9
EAN:
9788381060509
Ilość
Dostępny

Chcesz zapewnić dziecku pożyteczną zabawę? Chcesz również sprawdzić jego wiedzę i umiejętności? „Baw się z nami naklejkami” i „Naklejkowe zabawy” spełnią te oczekiwania. Zróżnicowane zadania i zabawa naklejkami to znakomity sposób na edukację przedszkolaka. W książce znajdują się: labirynty, zadania logiczne, ćwiczenia na spostrzegawczość, łączenie pasujących elementów, historyjki obrazkowe, rysowanie szlaczków, ukryte rysunki.