Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Quiz malucha z naklejkami od 3 lat

11,99 zł
3211

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
24 x 21,8 cm; + wkładka z naklejkami; ilustracje barwne; uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8106-996-0
EAN:
9788381069960
Stron:
24
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Wydawnictwo Aksjomat
Ilość
Dostępny

“Quiz malucha” to książeczka przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Dostosowane do wieku zadania zainteresują maluchy i zapewnią im rozwijającą zabawę, a możliwość sprawdzenia swoich odpowiedzi za pomocą kolorowych naklejek sprawi małym quizowiczom dużo radości. Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także