Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Słodkie księżniczki. Aktywizująca książeczka z naklejkami. Bawię się, naklejam, czytam

10,99 zł
3304

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje barwne; brokat na okładce
ISBN:
978-83-8213-088-1
EAN:
9788382130881
Stron:
10; + wkładka z naklejkami
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Anna Podgórska, Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

„Bawię się, naklejam, czytam” to seria książeczek z naklejkami dla dziewczynek, które lubią bawić się modą i dobierać stroje swoim bohaterkom.

Zamieszczone w książkach krótkie teksty dają okazję do ćwiczeń w czytaniu i utrwaleniu nabytych już umiejętności, a dobieranie odpowiednich naklejek uczy precyzji i koncentracji.

Czas na przygodę! Zapraszamy wszystkie dziewczynki do barwnego świata księżniczek, modelek, wróżek i syren!

Zobacz także