Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Zabawy malucha z osiołkiem. Aktywizująca książeczka z naklejkami puzzlami

12,99 zł
3848

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 24 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-629-6
EAN:
9788382136296
Stron:
12 + podwójna wkładka z naklejkami;
Opracowanie:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Aktywizująca książeczka z ciekawymi zadaniami z wykorzystaniem naklejek to sprawdzony sposób na kształcącą zabawę: dziecko przykleja elementy układanki i odpowiada na pytanie związane z powstałym obrazkiem, sprawdza swoją wiedzę i umiejętności oraz doskonali się manualnie. Książeczki z serii „Zabawy malucha” polecamy na dobry początek.

Zobacz także