Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Angielskie piosenki dla dzieci. Słuchaj i śpiewaj. Wydanie II

49,99 zł
3555

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
20,4 x 20 cm; karton; ilustracje barwne; moduł dźwiękowy
ISBN:
978-83-8213-340-0
EAN:
9788382133400
Stron:
14
Wydanie:
drugie
Redakcja:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Siedem lubianych i popularnych angielskich piosenek przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Teksty, które nigdy się nie zestarzeją i melodie, które nigdy nie ulecą z pamięci.

* The Alphabet Song * The Wheels On The Bus * Old MacDonald Had a Farm * London Bridge Is Falling Down * Head and Shoulders * Twinkle, Twinkle Little Star * Itsy Bitsy Spider

Słuchaj i śpiewaj razem z nami!

Naciśnij kółeczko z obrazkiem, by włączyć piosenkę. Chcesz wyłączyć? Naciśnij kółeczko jeszcze raz.