Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Słucham i poznaję. Na ulicy. Książeczka z dźwiękami

54,99 zł
3634

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
21,5 x 22 cm; ilustracje barwne; moduł dźwiękowy z 12 odgłosami
ISBN:
978-83-8213-415-5
EAN:
9788382134155
Stron:
12
Autor:
Grażyna Wasilewicz
Ilość
Dostępny

Książka dla małych miłośników motoryzacji, a w niej bogate ilustracje oraz wierszowane historyjki o pojazdach. Dodatkową atrakcją są dołączone dźwięki. Posłuchaj, jak brzmią: motocykl, wóz strażacki, tramwaj, radiowóz, autobus, kabriolet oraz inne pojazdy, zwierzęta i przedmioty pokazane w książce. Do czytania, słuchania i oglądania!

Zobacz także