Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Staś jest przyjacielem. Emocje małego dziecka

7,99 zł
3011

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
16,2 x 16,2 cm, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-794-2
EAN:
9788381067942
Stron:
10
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Staś to chłopiec dobrze ułożony. Wie, kiedy przeprosić, kiedy powiedzieć "dziękuję". Jest miły i koleżeński. Och, ziewnie ktoś, ale z tego Stasia nudziarz! Nic bardziej mylnego! Jest sympatycznym chłopakiem, który swoim przykładem pokazuje, że dobrych manier można się nauczyć i co więcej - stosować je z powodzeniem w codziennym życiu.

Staś - dżentelmen w krótkich spodenkach!

Zobacz także