Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
Polska
  • Polska

Poznaj swój kraj. Polska moja ojczyzna. Oprawa miękka

19,90 zł
1460

Opis

Rok wydania:
2013
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
22,5 x 27cm
ISBN:
978-83-7713-158-9
EAN:
9788377131589
Stron:
112
Ilość
Dostępny

„Polska, moja ojczyzna. Poznaj swój kraj!” to kompendium wiedzy o Polsce dla uczniów szkół podstawowych. Na kartach tej książki prezentujemy wszystkie województwa i najciekawsze turystyczne szlaki. W słowie „Polska” mieści się wiele: wspaniała historia i kultura, piękne pejzaże i niezwykły świat przyrody – to również staraliśmy się zawrzeć w tej publikacji.

„Polska, moja ojczyzna. Poznaj swój kraj!” to:

- przydatne informacje dla uczniów szkoły podstawowej,

- krótkie i jasno sformułowane teksty,

- wyjaśnienia trudnych wyrazów na fiszkach i w słowniczku

- wyróżnienia w tekście, ciekawostki, legendy

- fotografie i ilustracje ciekawych miejsc, zwierząt oraz zabytków.

Zobacz także