Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Pierwszy elementarz 4-latka

24,99 zł
1724

Opis

Rok wydania:
2015
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
21x24 cm
ISBN:
978-83-7713-674-4
EAN:
9788377136744
Stron:
112 + wkładka z naklejkami
Ilość
Produkt niedostępny

Seria elementarzy dla 3-latka, 4-latka i 5-latka została przygotowana w oparciu o aktualne programy nauczania w przedszkolu i tematycznie nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko poznaje tu przyrodę i zachodzące w niej zmiany, uczy się podstawowych zasad higieny oraz poznaje otaczający je świat. Materiał ułożony jest od jesieni do lata, czyli pokrywa się z rokiem przedszkolnym.

Dzieci czteroletnie uczą się przede wszystkim umiejętności niezbędnych w codziennym życiu: zasad higieny, bezpieczeństwa, poznają cykl następujący w przyrodzie i związane z nim zjawiska pogodowe. Pogłębiają wiedzę na temat zawodów, uczą się rozpoznawać i nazywać uczucia, poszerzają wiedzę o zwierzętach.

Pliki do pobrania

Choineczka

Pliki do pobrania (1.33M)

Jeż

Pliki do pobrania (2.59M)

Listonosz

Pliki do pobrania (2.52M)

Piosenka o czystych rączkach

Pliki do pobrania (4.02M)

Wiosna

Pliki do pobrania (2.28M)

Zobacz także