Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Moja matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 szkoły podstawowej.

14,99 zł
2427

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-8106-243-5
EAN:
9788381062435
Stron:
80
Ilość
Dostępny

Aby pobrać gratisowe materiały kliknij w zakładkę 'załączniki'.

Ciekawie opracowany zbiór zadań umożliwiający dziecku utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy oraz wprowadzenie go do zagadnień z klasy 4. Znajdują się w nich:

• ćwiczenia z rachunków i zadania tekstowe,

• przykłady poprawnie przeprowadzonych obliczeń. Rozwiązania zamieszczone na końcu książki umożliwiają sprawdzenie poprawności wyniku.

Przemyślana i dobrze napisana książka dla Twojego dziecka!

Pliki do pobrania

Moja matematyka-odpowiedzi

Pliki do pobrania (420.2k)

Moja matematyka

Pliki do pobrania (2.44M)