Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Elementarz 3-latka. Świat przedszkolaka

24,99 zł
2446

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-8106-262-6
EAN:
9788381062626
Stron:
128 + wkładka z naklejkami
Ilość
Produkt niedostępny

Elementarze dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Dzieci znajdą w nich zadania dostosowane do ich wieku i możliwości. Szlaczki, labirynty i kolorowanki przygotowujące do pisania. Ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie. Wierszyki, zagadki, łamigłówki i historyjki obrazkowe. Cztery arkusze naklejek do zadań edukacyjnych. Piosenki z zapisem nutowym i możliwością pobrania bezpłatnych nagrań. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do nauki i zabawy!

Pliki do pobrania

Stary_niedzwiedz

Pliki do pobrania (2.98M)

My_jestesmy_krasnoludki

Pliki do pobrania (3.06M)

Grzybki

Pliki do pobrania (3.44M)

Swieto_Babci

Pliki do pobrania (1.21M)

Na_lace

Pliki do pobrania (3.17M)

Zobacz także