Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Atlas przyrodniczy dla dzieci. Zwierzęta i rośliny Polski. Wydanie II Oprawa twarda

34,99 zł
2524

Opis

Rok wydania:
2018
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
twarda
Format:
22,5 x 27 cm
ISBN:
978-83-8106-077-6
EAN:
9788381060776
Stron:
112
Wydanie:
II
Ilość
Dostępny

Co w trawie piszczy, co mruczy w lesie? Co grzybiarz w swoim koszyku niesie? Kto zna te krzewy, kto zna te drzewa? Czy jeż je jabłka? Cy czyżyk śpiewa?

Wystarczy sięgnąć po "Atlas", by niezwykły świat przyrody otworzył przed nami swoje wrota. To niezbędna pozycja dla każdego miłośnika wypadów do lasu i na łąkę, a także dla tych, którzy po prostu chcą wiedzieć więcej. Jasny i konkretny język, fotografie i realistyczne ilustracje – wszystko, co jest potrzebne, by zyskać podstawową wiedzę o występujących w Polsce roślinach i zwierzętach.

Materiał podzielony jest na części, z których każda opisuje inne środowisko: las, łąkę, środowisko wodne. Czytaj, oglądaj, poznawaj... Bądź z przyrodą za pan brat! - najważniejsze wiadomości o środowisku przyrodniczym - przejrzystość i łatwość odnalezienia informacji - atrakcyjna szata graficzna: realistyczne ilustracje i zdjęcia! - książka przydatna w szkole i podczas wakacji

Zobacz także