Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Ortografia trzecioklasisty. Wydanie II

9,99 zł
2675

Opis

Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
16,5 x 23,5 cm
ISBN:
978-83-8106-479-8
EAN:
9788381064798
Stron:
80
Wydanie:
drugie
Ilość
Dostępny

Seria książek do nauki ortografii obejmuje zestaw ćwiczeń ortograficznych i dyktand przygotowanych w oparciu o program nauczania w klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Dlaczego warto skorzystać z tych książek?

- Nauka łączy się tu z zabawą – zadania mają charakter łamigłówek, a zabawne teksty nie nużą.

- Materiał podzielony jest jest według trudności ortograficznych – w każdym dziale utrwalamy pisownię jednej z nich.

- Zamieszczone reguły ortograficzne oraz powtórzenie wprowadzonych wcześniej wyrazów pomagają utrwalić prawidłową pisownię.

Zobacz także