Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Polska. Co dziecko powinno wiedzieć o swojej ojczyźnie

9,99 zł
2508

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
19,5 x 22 cm
ISBN:
978-83-8106-318-0
EAN:
9788381063180
Stron:
24
Autor:
Bogusław Michalec
Ilość
Dostępny

Książka „Polska. Co dziecko wiedzieć powinno o swojej ojczyźnie…” zachęca do zdobywania wiedzy i poznawania naszego kraju. W środku dzieci znajdą odpowiednie wyjaśnienia, ciekawostki oraz zdjęcia z różnych zakątków Polski.

Tematy omawiane w książce to:

• święta i symbole narodowe – hymn, flaga, godło,

• nasza tradycja i zwyczaje,

• piękne krajobrazy i przyroda,

• najważniejsze miasta i niezwykłe miejsca.

Książkę „Polska. Co dziecko wiedzieć powinno o swojej ojczyźnie…” polecamy na dobry początek. Po jej lekturze, na pytanie: „Kto ty jesteś?”, przedszkolak i uczeń szkoły podstawowej z większą świadomością odpowie: „Polak mały”.

Zobacz także