Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

3-latek bawi się i poznaje świat

12,99 zł
2683

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
miękka
Format:
21 x 24 cm, s.40, wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-472-9
EAN:
9788381064729
Stron:
40
Wydanie:
pierwsze
Ilość
Dostępny

Książka opracowana zgodnie z programem wychowania przedszkolnego i tematycznie nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko poznaje przyrodę i zachodzące w niej zmiany, uczy się podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa. Ciekawe zadnia rozwiną jego spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. Dodatkową atrakcją są dołączone do książki naklejki.

Piosenki:

"Choineczka" (słowa i muzyka: J. Toruń-Czernek), "Bałwanki" (słowa: G. Wasilewicz, muzyka: J. Toruń-Czernek), "W lesie" (słowa i muzyka: J. Toruń-Czernek), "Dla taty i mamy" (słowa: G. Wasilewicz, muzyka: J. Toruń-Czernek)

Pliki do pobrania

Choineczka

Pliki do pobrania (6.87M)

Bałwanki

Pliki do pobrania (6.87M)

W lesie

Pliki do pobrania (5.04M)

Dla mamy i taty

Pliki do pobrania (6.64M)

Zobacz także