Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

4-latek bawi się i poznaje świat

12,99 zł
2684

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
21 x 24 cm, s.40, wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-473-6
EAN:
9788381064736
Stron:
40
Wydanie:
pierwsze
Ilość
Dostępny

„4-latek bawi się i poznaje świat” to książka opracowana w oparciu o program nauczania w przedszkolu. Układem nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko poznaje z nią przyrodę: nazwy zwierząt oraz zjawiska pogodowe, obserwowane w ciągu roku. Są tu nawiązania do świąt i zwyczajów. Dzięki tej książce 4-latek uczy się podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa. Poznaje zasady zachowania w grupie przedszkolnej, a także wzmacnia relacje rodzinne. Uczy się piosenek, wierszyków. Rysuje proste kształty, rozpoznaje kształty i kolory. W rozwiązaniu zadań wykorzystuje dołączone do książki barwne naklejki. Książkę „4-latek bawi się i poznaje świat” polecamy do nauki i zabawy.

Piosenka:

"Co to jest zima?" (słowa: G. Wasilewicz, muzyka: J. Toruń-Czernek)

Pliki do pobrania

Co to jest zima

Pliki do pobrania (4.89M)

Zobacz także