Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Cyferki dla przedszkolaka. Liczę i koloruję

3,99 zł
2875

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
B5, s.16, ilustracje czarno-białe
ISBN:
978-83-8106-626-6
EAN:
9788381066266
Stron:
16
Ilość
Dostępny

Aby pobrać gratisowe materiały kliknij w zakładkę 'załączniki'.

Książeczka dla przedszkolaków do nauki cyfr i ćwiczeń w liczeniu opracowana w formie kolorowanki. Ciekawe zadania rysunkowe: rysowanie po śladzie, labirynty, łączenie punktów oraz ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość dziecka, uatrakcyjnią mu naukę oraz będą sposobem na kształcące spędzenie wolnego czasu.

Pliki do pobrania

Cyferki dla przedszkolaka

Pliki do pobrania (915.28k)

Zobacz także