Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Poznaję i piszę literki. Książka przedszkolaka

9,99 zł
3219

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 28,5; ilustracje barwne; kartonowa wkładka z grą
ISBN:
978-83-8213-005-8
EAN:
9788382130058
Stron:
32
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

Zapraszamy wszystkie dzieci do pierwszych zabaw ze szlaczkami i literkami. „Poznaję i piszę literki. Książka przedszkolaka” zawiera starannie zilustrowane i ciekawe zadania, które sprawiają, że poznawanie liter zamienia się w prawdziwą przyjemność. Dzieci znajdą tu szlaczki literopodobne, wyraźne wzory do pisania liter oraz proste wyrazy do pierwszych prób czytania. dodatkową atrakcją są tekturowe karty z literową grą memory. Uczę się, bawię, gram, myślę!

Zobacz także