Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Szlaczki. Pierwsze kroki w nauce pisania od 4 lat. Wydanie specjalne

14,99 zł
3314

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 24 cm; pisak, ilustracje barwne; ścieralny papier
ISBN:
978-83-8213-098-0
EAN:
9788382130980
Stron:
24
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Bawię się, rysuję i uczę się pisać!

Szlaczki, kształty, zawijasy... to idealne wzory do ćwiczeń przygotowujących dzieci do nauki pisania. Dziecko, wodząc pisakiem po linii przerywanej, uczy się go prawidłowo trzymać, koncentruje się na zadaniu, ćwiczy precyzję i cierpliwość. Nieudany szlaczek można łatwo zmazać dołączoną do pisaka gąbką i narysować jeszcze raz.

Zobacz także