Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Język angielski. Sprawdź znajomość słownictwa i gramatyki... Poziom A2/B1. Wydanie II

15,99 zł
3265

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
+13 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-8213-341-7
EAN:
9788382133417
Stron:
64
Wydanie:
drugie
Autor:
Małgorzata Szewczak, Anna Wiśniewska
Ilość
Dostępny

„Język angielski. Sprawdź znajomość słownictwa i gramatyki, czyli środków językowych” to książka z ćwiczeniami przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do egzaminu na koniec szkoły podstawowej oraz tych wszystkich, którzy chcą poprawnie posługiwać się językiem angielskim na poziomie A2/B1.

Typy zadań w książce:

• wybór wielokrotny,
• dobieranie,
• zadania z lukami,
• tłumaczenie fragmentów zdań,
• układanie fragmentów zdań.

Z tą książką dobrze przygotujesz się do egzaminy ósmoklasisty!

Zobacz także