Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Kreatywne zabawy przedszkolaka. Zadania rysunkowe i inne łamigłówki

7,99 zł
2770

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A5, s. 48, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-569-6
EAN:
9788381065696
Stron:
48
Wydanie:
pierwsze
Ilość
Dostępny

Książeczka, w której nauka idzie w parze z zabawą. Dziecko znajdzie labirynty, krzyżówki, obrazki do porównania i niedokończone rysunki, które powstaną po połączeniu punktów. Zadania są przeznaczone dla przedszkolaków i dostosowane do ich możliwości. Rozwiązując je, dzieci dobrze się bawią, a jednocześnie ćwiczą wiele potrzebnych umiejętności: spostrzegawczość, staranność, cierpliwość, utrwalają znajomość cyfr i liter. Taka nauka – to świetna zabawa!

Pliki do pobrania

Kreatywne zabawy str. 4

Pliki do pobrania (1.21M)

Kreatywne zabawy str. 5

Pliki do pobrania (1.03M)

Zobacz także