Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Wielki skarbiec łamigłówek

14,99 zł
2940

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje czarno-białe
ISBN:
978-83-8106-735-5
EAN:
9788381067355
Stron:
112
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Wojciech Czerepak, Bogusław Michalec, Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Nie musisz być wytrawnym kasiarzem, by otworzyć „Wielki skarbiec łamigłówek”. Zamiast klejnotów i papierów wartościowych znajdziesz w nim bogactwo krzyżówek, plątanin, szyfrów, rebusów i zadań logicznych. Nie szukaj wytrychu – wystarczy ołówek (i gumka), by podjąć wyzwanie – czeka na ciebie 181 łatwych i trudnych zadań. "Wielki skarbiec łamigłówek" – złoto dla zuchwałych umysłów!

Zobacz także